Šiandien mūsų darželyje džiugiai švenčiame Jonines – vasaros saulėgrįžos šventę! Vaikai susipažįsta su lietuvių liaudies tradicijomis, pina gėlių ir žolynų vainikus, žaidžia smagius lauko žaidimus ir dalyvauja įvairiose kūrybinėse veiklose. Vaikai tyrinėjo vasaros augalus, klausėsi pasakojimų apie Joninių papročius. Džiaugėmės saulėta diena, gera nuotaika ir galimybe puoselėti lietuviškas tradicijas kartu su vaikais. Linkime visiems gražios Joninių šventės, kupinos džiaugsmo, šypsenų ir vasariškų įspūdžių!




